HAKKIMIZDA

1997 Yılında kurulmuş olan EZK Musluk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. her türlü musluk armatürleri imalatı ve flex hortum ürünleri ile daha etkin ve verimli yapılara dönüştürecek hizmetleri gerçekleştirmek amacıyla faaliyet göstermektedir. Firmamız bu konuda batarya ana parçaları imalatı satışı konusunda müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir.
 
EZK Musluk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. musluk ürünleri ve flex hortum konusunda kendini daima yenileyerek Türk ticaret sektörünün gelişimine ivme kazandırmış yeniliğe açık bir firmadır.
 
EZK Musluk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. daha iyi ve daha hızlı ulaşacağı çağımızın gereği olan Internet üzerinden de müşterilerine armatür imalatı konusunda hizmet vermektedir. Bunun için telefon veya mail yolu ile bize ulaşmanız yeterlidir. Ayrıca müşterilerinin verdikleri siparişleri görmeleri, haberdar olmaları için yaptıkları ürün hakkında her türlü bilgiyi siz değerli müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmayı ilke edinmiştir. Bu sebepten ötürü müşterilerinin güvenini kazanmaya her konuda devam etmektedir.
 
EZK Musluk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. hizmet verdiği kurumların memnuniyetine dayalı referanslarından aldığı güçle çalışma yapısını büyümek, yükselmek ve güven duymak kriterleri üzerinde “Kaliteye Güven” bağlamı altında yapılandırmaktadır.
 
Bunun sağladığı avantajla müşterisinin ihtiyaçlarının doğru biçimde tanımlama ve çözüm üretebilme – Gelişime açık ve yenilikçi bir yapıya sahip olma – Hizmetinin temelindeki anafikiri, daha önce hizmet verdiği müşterilerinin iletişim ve ticari bilgilerinden doğru ve evrensel nitelikle olanları özümsemesine dayalı hizmet anlayışı ile desteklemektedir.
 
Bugün tüm Türkiye’de ve dünyada yaygın global ağ ile perakende ve toptan sektörüne çözümler sunan EZK Musluk Sanayi Ticaret Ltd. Şti. sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün en güvenilir hizmeti vermektedir.